top of page
prievidza - upravené (4).JPG

FAQ

Answers to your most frequent questions.

 • Who manages this site?
  This web promotion of the city and its attractions was processed and continues to be managed by the Po stopách Prievidze project. The site was created with his support and at the same time with the support of OOCR RHNB.
 • There is an error on the page. How do I notify her?
  We are also only human and mistakes happen. We will be glad if you draw our attention to them. The fastest way is to fill out the form in the footer of the website, where you describe the error and the page on which it occurs.
 • Is it possible to cooperate with you and help with your activities?
  Of course :) And we will be extremely happy for it. You don't pay anything for a question, so if you understand an area and would like to help us with it, you can contact us at our email visit .prievidza@gmail.com or fill out the form in the footer of the website.
 • What is this page for?
  The website "Hello, Prievidza!" serves as a substitute support for TIK Prievidza, which does not have its own web promotion. Thus, tourism in Prievidza has not been officially promoted, and this page is supposed to start it at least in part. On the page you can find tips for trips, cultural sights, accommodation and dining options and much more.
 • Ako môžem finančne podporiť Vaše projekty?
  Finančná pomoc nie je potrebná, no budeme nesmierne radi za pomoc s tvorbou obsahu webu alebo s našimi aktivitami v teréne. Pokiaľ by ste nám ale predsa chceli nejako finančne pomôcť, nechceme to len tak a radšej si zakúpte niektoré z našich upomienkových predmetov s motívmi Ahoj, Prievidza! alebo Srdcom Prievidžan. V ponuke máme tričká, hrnčeky, samolepky, odznaky, perá,... a mnoho ďalšieho :) V prípade záujmu nám napíšte na visit.prievidza@gmail.com alebo objednávajte priamo na www.visitprievidza.sk/podporte-nas.
 • Máte kamennú prevádzku, kde Vás môžem navštíviť?
  Áno, ale jedná sa skôr o kanceláriu, ktorá sídli na Námestí slobody 10. Pokiaľ ale chcete podporiť chod cestovného ruchu, navštívte TIK Prievidza, ktorá sídli len pár metrov od nás :) Určite ale budeme radi za Vašu návštevu aj u nás. Stačí sa nám vopred ohlásiť na visit.prievidza@gmail.com.
 • Ako pridám podujatie?
  Podujatia môžu pridávať len administrátori webu. Ak viete o nejako podujatí v meste a nemáme o ňom na webe informáciu, zašlite nám link na podujatie alebo na portál čodnes.sk na mail visit.prievidza@gmail.com a my ho zverejníme. Link môžete zaslať aj prostredníctvom formuláru v pätičke webu.
 • Ako pridám článok do blogu - Naše Tipy?
  Článok môžu pridávať len administrátori webu alebo overení užívatelia. Pokiaľ chcete jednorazovo napísať nejaký článok, môžete nám ho zaslať na mail visit.prievidza@gmail.com vrátane fotografii k nemu a my ho v prípade relevantnosti zverejníme. Pokiaľ budú Vaše články relevantné, štylisticky a aj pravopisne v poriadku, udelíme Vám prístup k editoru :)
bottom of page